Зволожуючий крем Botanical RESTORATIVE MARINE MOISTURIZER

Код товару:

Зволожуючий крем Botanical RESTORATIVE MARINE MOISTURIZER

Об'єм, мл

Характеристики

Білий крем з ароматом ефірної олії бергамоту. Клінічні випробування для зменшення мімічних зморшок і підвищення рівня гідратації. У цій формулі використовується екстракт продукту шляхом біоферментації штаму червоних морських водоростей, поширених уздовж берегів Гавайських островів.

Дослідження також показали значне зниження почервоніння. Заспокоює роздратовану і зневоднену шкіру від сонячних опіків, хімічних пілінгів, лазерних процедур і суворих умов навколишнього середовища.
Основний компонент гіалуронат натрію – відомий своїми властивостями зволожувати і заспокоювати шкіру. Вітамін Е – антиоксидант – живить шкіру і захищає її від передчасного старіння, викликаного пошкодженням вільними радикалами.
Дослідження показали, що вітамін А, який входить до складу крему, сприяє еластичності шкіри і нормалізує суху шкіру. Екстракт шипшини – надзвичайно багате джерело вітаміну С, в десять разів більше ніж в апельсинах. Шипшина також містить вітамін А, В, В2, Е, К і Р, а також сполуки заліза і міді.

Застосування

Використовуйте двічі на день після ретельного очищення шкіри. Чудовий зволожуючий крем рекомендується застосовувати після нанесення AHA / BHA Lipo Serum або Glycolic Renewal Gel. Може використовуватися як денний або нічний крем.

Ключові інгредієнти
Гіалуронат натрію – відомий як чудовий зволожувач і пом’якшувач, зволожує і заспокоює шкіру.
Вітамін Е (токоферілацетат) – антиоксидант – живить шкіру і захищає її від передчасного старіння, викликаного пошкодженням вільними радикалами.
Вітамін А (ретінілпальмітат) – дослідження показали, що вітамін А сприяє підвищенню еластичності шкіри і нормалізує сухість.
Вітамін С (аскорбінова кислота) – антиоксидант, викликає вироблення колагену.
Екстракт женьшеню – використовується для пожвавлення і кондиціонування шкіри. Використовується протягом тисячоліть для лікування буквально всіх людських хвороб. Джерело довголіття.

Екстракт шипшини – надзвичайно багате джерело вітаміну С, який містить в десять разів більше, ніж в апельсинах. Плоди шипшини також містять вітаміни А, В, В2, Е, К і Р, а також сполуки заліза і міді.

Co Q 10 – убіхінон – це поживна речовина, яка міститься в мембрані мітохондріальних клітин. Коензим Q 10 відомий як клітинне джерело енергії.

Екстракт гінкго білоба – відомий своїми очисними і детоксифікуючими властивостями.

Ваш персональний менеджер

Ваш персональний менеджер

  • Допоможе визначитися з продукцією
  • Розповість про особливості і застосування продукту
  • Зробить Вам персональну пропозицію
Дякуємо! Ваша заявка прийнята

Дякуємо!
Ваша заявка прийнята

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Закрити