Відновлювальна сироватка для волосся з пептидами Botanical NUTRA PEPTIDE SENSORY SERUM

Код товару:

Відновлювальна сироватка для волосся з пептидами Botanical NUTRA PEPTIDE SENSORY SERUM

Об'єм, мл

Характеристики

Волосся стоншуються з віком через скорочення активного циклу зростання. Підшкірно-жировий шар шкіри голови також стоншується, а волосся стає більш ламким. Здатність кори волосся поглинати меланін зменшується і волосся починає втрачати свій колір і сяйво.

Nutra Peptid Sensory Serum – сироватка з професійної лінійки продукції для волосся Botanical Science.

Регулярне застосування сироватки Nutra Peptid Sensory Serum в комплексі з шампунем і кондиціонером Nutra Peptide покращує мікроциркуляцію в структурі волосся, стимулює регенерацію клітин шкіри голови і волосяних фолікулів, поліпшує обмін речовин, підвищує захисні функції шкіри голови і волосся від впливу навколишнього середовища.
Формула cироватки Nutra Peptid Sensory Serum забезпечує більш здорове, густе, міцне волосся і шкіру голови на клітинному рівні!

Застосування

Використовуйте щодня після миття, кондиціонування і сушки волосся рушником. Нанесіть 2-3 краплі Sensory Serum на шкіру голови і масажуйте глибоко в шкіру голови пальцями. Для досягнення найкращих результатів використовуйте в поєднанні з Nutra Peptide Shampoo і Nutra Peptide Conditioner.

Ключові інгредієнти


  • Масло обліпихи – містить збалансовану комбінацію лінолевої і альфа-ліноленової кислот з великою кількістю токоферолу. Ці незамінні жирні кислоти розгладжують поверхню волосся і запобігають втраті білка і пошкодження тіла волоса. Вони підсилюють мікроциркуляцію шкіри голови, тим самим покращуючи регенерацію епідермісу. Альфа-ліноленова кислота є важливим живильною речовиною для здорових блискучих волосся.
  • Екстракт насіння фенхелю і екстракт віснага-віра (Superoxide Dismutase & amp; Foeniculum Vulgare) – волосяні фолікули мають дуже високий рівень метаболічної активності. Проте, дослідження старих фолікулів часто виявляють неадекватну капілярну циркуляцію безпосередньо в фолікулі. Це говорить про те, що нестача поживних речовин може бути чинником, що сприяє витончення волосся з віком. Ці два комбінованих інгредієнта підсилюють мікроциркуляцію в шкірі голови, забезпечуючи при цьому захисні живильні речовини для єдиною активно зростаючої живої частини волоса, фолікула. ​​
  • гексапептид-11 – біоферментірованний пептид, який, як було показано, допомагає регулювати ключові гени, відповідальні за вироблення колагену, і важливі компоненти позаклітинного матриксу, такі як гіалуронова кислота. Дослідження показують, що цей пептид здатний впливати на основні біохімічні шляхи, відповідальні за перетворення молодих волосків велюса в зрілі термінальні волосся.
  • Екстракт Swertia Japonica – традиційний японський інгредієнт для догляду за волоссям лікування дисбактеріозу кишечника (вогнищева алопеція).

Ваш персональний менеджер

Ваш персональний менеджер

  • Допоможе визначитися з продукцією
  • Розповість про особливості і застосування продукту
  • Зробить Вам персональну пропозицію
Дякуємо! Ваша заявка прийнята

Дякуємо!
Ваша заявка прийнята

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Закрити