Очищуючий засіб для обличчя Botanical LIMU FACIAL CLEANSER

Код товару:

Очищуючий засіб для обличчя Botanical LIMU FACIAL CLEANSER

Об'єм, мл

Характеристики

Два натуральних інгредієнта морських водоростей і гель Алое Віра створюють ніжний, але ефективний очищуючий засіб без масел і агресивних інгредієнтів. Дослідження показали достатнє збільшення гнучкості шкіри і зволоження з цією комбінацією. Сахароза кокоат – це натуральний цукровий ефір, який ніжно очищає шкіру, видаляючи макіяж.

Рекомендується після лазерної обробки або будь-якого хімічного пілінгу. Може також використовуватися в якості гелю для гоління.

Застосування

Використовуйте два рази на день для видалення поверхневого забруднення або макіяжу. Наносити легкими круговими масажними рухами на ділянці обличчя і шиї. Може використовуватися в якості крему для гоління на ногах у жінок і обличчя у чоловіків. Відмінний засіб для зняття макіяжу з очей.

Ключові інгредієнти


  • Водорості – отримані з морських водоростей, природний мінералізуючий агент, який може стабілізувати зневоднення і передчасне старіння шкіри шляхом стабілізації вмісту вологи.
  • Гель алое вера – відомий своїми анестезуючими, антибактеріальними і відновлюючими властивостями. Алоін желатиновий екстрагується і фільтрується, забезпечуючи чудові зволожуючі, пом’якшуючі і заспокійливі властивості.
  • Сахароза Cocotte – японський запатентований складний ефір цукру, виготовлений із суміші сахарози і кокосового похідного. Це чудовий очищающий інгредієнт, що входить для усунення поверхнево-активних речовин «мила», які можуть бути чутливими до чутливих типів шкіри або станів.

Ваш персональний менеджер

Ваш персональний менеджер

  • Допоможе визначитися з продукцією
  • Розповість про особливості і застосування продукту
  • Зробить Вам персональну пропозицію
Дякуємо! Ваша заявка прийнята

Дякуємо!
Ваша заявка прийнята

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Закрити