Лікувальний лосьйон з пептидами і коензимом Q10 Botanical PEPTIDE TREATMENT LOTION

Код товару:

Лікувальний лосьйон з пептидами і коензимом Q10 Botanical PEPTIDE TREATMENT LOTION
Лікувальний лосьйон з пептидами і коензимом Q10 Botanical PEPTIDE TREATMENT LOTION

Об'єм, мл

Характеристики

Комплекс містить пептиди, які допомагають зменшити глибокі зморшки і сприяють потовщення епідермісу, сприяючи виробленню колагену.

Дослідження показали збільшення товщини шкіри на 4%, зменшення глибини зморшок на 23% і зменшення глибини основних зморшок (гусячі лапки) на 39% протягом 4 тижнів використання. CoQ10, відомий тим, що прискорює відновлення шкіри і зменшує пошкодження від вільних радикалів. Антиоксиданти японського зеленого чаю, вітамін Е і С захищають шкіру від шкідливого впливу навколишнього середовища.

Вид і текстура

Прозорий лосьйон з ароматом ефірного масла лемонграсу

Застосування

Використовуйте двічі на день для додаткового зволоження після ретельного очищення шкіри. Цей легкий лосьйон можна використовувати з щоденним зволожуючим, сонцезахисним або нічним кремом.

Ключові інгредієнти

  • пальмітоіл олигопептид – цей пептид допомагає захистити колаген шкіри від впливу UVA і сприяє потовщення епідермісу, сприяючи виробленню колагену. Цей інгредієнт також має стимулюючу дію, яку можна порівняти з активністю ретиноєвої кислоти, але без подразнень. В організмі пептиди регулюють активність інших молекул, таких як білки для відновлення і кондиціонування шкіри.
  • CoQ10 – убіхінон – це витаминоподобное поживна речовина, яка міститься в мембрані мітохондріальних клітин. Коензим Q 10 відомий як «джерело клітинної енергії».
  • Японський зелений чай – антиоксидант з протизапальними властивостями.
Ваш персональний менеджер

Ваш персональний менеджер

  • Допоможе визначитися з продукцією
  • Розповість про особливості і застосування продукту
  • Зробить Вам персональну пропозицію
Дякуємо! Ваша заявка прийнята

Дякуємо!
Ваша заявка прийнята

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Закрити