Зволожуючий комплекс з вітаміном С Botanical COMPLEX C MOISTURIZER

Код товару:

Зволожуючий комплекс з вітаміном С Botanical COMPLEX C MOISTURIZER

Об'єм, мл

Характеристики

Інноваційний, висококонцентрований, вітамінний крем захищає, зволожує і насичує шкіру корисними елементами без подразнень.

Формула крему містить вітамін С – головний антиоксидант в організмі. Відомо, що вітамін С необхідний для здорової шкіри.

Серед корисних інгредієнтів також екстракт піцеі для заспокоєння почервоніння і червоні морські водорості для зволоження тьмяною млявою шкіри.

Дія крему спрямована на поліпшення гідратації, значного зменшення мімічних зморшок, підвищення пружності і еластичності шкіри.

Дослідження показали значне зменшення почервоніння після використання крему!
Світло-білий крем з ароматом олії бергамоту і масла лимонної трави

Застосування

Використовуйте два рази в день після очищення і тонізації. Крем можна використовувати разом з сонцезахисним кремом днем ​​або перед нанесенням нічного крему.

При застосуванні сироватки нанесіть поверх сироватки для досягнення кращих результатів.

Ключові інгредієнти

Тетрагексілдеціл аскорбат – вітамін С. Покращує гідратацію, допомагає збільшити вироблення колагену. Також діє як протизапальний засіб (опухлі очі і почервоніння).
Вітамін С (аскорбінова кислота) – антиоксидант – сприяє виробленню колагену. Захищає, зволожує і доглядає за шкірою не викликаючи роздратування

Червоні морські водорості (екстракт Ahnfeltia Concinna) – отримані естесвенно шляхом з червоних морських водоростей Гавайських островів. Покращує гідратацію, зменшує зморшки, підвищує пружність і еластичність шкіри. Дослідження показали значне зменшення почервоніння.

Глюкозамін HCI – володіє протівовоспалітельними властивостями. В організмі глюкозамін є важливим будівельним блоком необхідним для виробництва спеціалізованих молекул глікозаміноглікани, містяться в хрящах.

Ваш персональний менеджер

Ваш персональний менеджер

  • Допоможе визначитися з продукцією
  • Розповість про особливості і застосування продукту
  • Зробить Вам персональну пропозицію
Дякуємо! Ваша заявка прийнята

Дякуємо!
Ваша заявка прийнята

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Закрити