Мікродерм скраб NEW YOUTH Microderm Scrub

Код товару:

Мікродерм скраб NEW YOUTH Microderm Scrub
Мікродерм скраб NEW YOUTH Microderm Scrub

Характеристики

Ефект після застосування крем-скрабу можна порівняти з впливом апаратних процедур – мікрошліфовка. Дія обох методів заснованf на застосуванні кристалів оксиду алюмінію. Однак скраб більш безпечний, оскільки дозволяє краще контролювати глибину і інтенсивність впливу в залежності від товщини і стану епідермісу в різних зонах і уникнути попадання складу в очі. Після використання скрабу Мікродерм шкіра швидко набуває природного кольору, реабілітаційний період відсутній. При цьому результат, що виражається у вирівнюванні тону і мікрорельєфу шкіри, помітний вже після першої процедури.

Крем-скраб ефективний для позбавлення від гіперкератозу, гіперпігментації, постакне, проявів фотостаріння. Він володіє зволожуючим, заспокійливим і омолоджуючим ефектом завдяки гелю алое вера, екстрактів зеленого чаю і гінгко білоба, олив жожоба і виноградних кісточок. Вітаміни-антиоксиданти: А, С, Е захищають шкіру від вільних радикалів, стимулюють регенерацію і перешкоджають процесам старіння. Природні масла надають шкірі гладкості і еластичності.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Рекомендується для професійного догляду. Легкими круговими рухами нанести скраб на зволожену шкіру обличчя, шиї, декольте. Можлива обробка огрубілих ділянок на тілі. Тривалість дії становить 2-3 хвилини, а інтенсивність залежить від чутливості оброблюваних зон. Після обробки ретельно змити водою. Висушити шкіру і струсити залишки серветкою.
Можлива обробка огрубнули ділянок на руках і ногах

Ваш персональний менеджер

Ваш персональний менеджер

  • Допоможе визначитися з продукцією
  • Розповість про особливості і застосування продукту
  • Зробить Вам персональну пропозицію
Дякуємо! Ваша заявка прийнята

Дякуємо!
Ваша заявка прийнята

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Закрити