«За» і «проти» використання дермальних наповнювачів на основі агарозу або гіалуронової кислоти

«За» і «проти» використання дермальних наповнювачів на основі агарозу або гіалуронової кислоти

21 Липня

Розробка різних методів і способів продовження молодості і краси шкіри – одне з важливих і популярних завдань вчених і лікарів XXI століття. Вже давно відомо, що наша шкіра – це чудовий захисний бар’єр, який обмежує потрапляння в організм шкідливих речовин, але в той же час дуже слабо пропускає корисні.

Саме тому нанесення на поверхню шкіри різних кремів не дає настільки гарного результату, який може забезпечити ін’єкційна косметологія.

Підшкірні ін’єкції дають дуже хороший результат в розгладженні зморшок завдяки впливу на різні шари шкіри і дозволяють побачити ефект практично негайно або через дуже короткий проміжок часу.

В якості дермальних філерів можуть використовуватися різні компоненти природного або штучного походження. Звичайно, всі ми розуміємо, що найкращого результату можна досягти тільки із застосуванням натуральних препаратів.

Протягом тривалого часу філери з гіалуроновою кислотою вважалися натуральними, безпечними і ефективними, але це змінилося.

Кілька років тому американська компанія представила новий препарат під назвою Algeness. Це перший в історії натуральний продукт, основу якого складає агароза – полісахарид.

Цей наповнювач є найбільш біологічно сумісним матеріалом, який відомий сучасній науці, що дозволяє відсунути гіалуронову кислоту на другий план.

Щоб прибрати сумніви в перевазі агарозного гелю перед гіалуроновою кислотою, косметологи провели масштабне порівняльне дослідження, в якому взяли участь 60 осіб. Всім їм в одну носо-губну складку вводили гель агарози, а в іншу – препарат на основі гіалуронової кислоти. Оцінювали вираженість зморшок носогубної складки, глобальну шкалу естетичного поліпшення, задоволеність піддослідних осіб, безпеку і зручність використання.

Метою порівняльного дослідження було визначення ефективності та безпеки 2,5% наповнювача агарозного гелю для корекції носо-губних складок в порівнянні з препаратом гіалуронової кислоти – NASHA-L.

Через 3 місяці середня зміна виразності зморшок носо-губної складки було ідентичним для обох продуктів. Ультразвукове дослідження підтвердило довговічність обох філерів від 7 до 8 місяців. Всі небажані явища носили тимчасовий характер, були м’якими за своєю природою і зникли протягом 15 днів.

Таким чином, корекція носо-губної складки 2,5% гелем агарози призвело до поліпшення, яке зберігалося від 7 до 8 місяців. Ефект лікування був еквівалентний використанню препарату на основі гіалуронової кислоти NASHA-L.

Як бачимо, результат використання дермальних наповнювачів на основі агарози Algeness фактично не відрізняється від результату введення філерів з гіалуроновою кислотою, але в той же час у Algeness є кілька важливих переваг:

  • 100% натуральний продукт, в складі якого не містяться домішки штучного походження;
  • повністю сумісний з організмом людини і не викликає негативних шкірних реакцій;
  • дозволяє домогтися видимого ефекту за короткий проміжок часу;
  • дає тривалі результати і більш виражені результати.

НАГАДУЄМО, ЩО ТІЛЬКИ ЗАРАЗ У ВАС Є МОЖЛИВІСТЬ ПРИДБАТИ 2 УПАКОВКИ ДЕРМАЛЬНОГО НАПОВНЮВАЧА ALGENESS ЗА ЦІНОЮ 1! НЕ УПУСТІТЬ СВІЙ ШАНС!

Дізнатися вартість, деталі та замовити дермальні наповнювачі ALGENESS можна по телефону +38 050 211 7274, +380934180406.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята

Дякуємо!
Ваша заявка прийнята

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Закрити