У чому перевага біорозкладаних філерів для проведення контурної корекції?

У чому перевага біорозкладаних філерів для проведення контурної корекції?

31 Липня

Якщо звернутися до походження слова (від англ. To fill – заповнювати), стає зрозуміло, що в широкому сенсі слова філлер – це препарат, який заповнює певні порожнини, вигини і нерівності. Філлери в косметології – це препарати, призначені, головним чином, для заповнення зморшок. Однак це не єдине їхнє призначення. Філлери активно використовуються для контурної корекції, а також для усунення різних нерівностей шкіри, в тому числі, атрофічних рубців. Головне завдання філерів – надавати об”єм там, де його недостатньо. З цим завданням вони справляються на «відмінно», а як же бути з безпекою продукту?

Детальніше про результати дослідження реологічних властивостей, технічних особливостях роботи, а також застосування біорозкладаних філерів для проведення контурної корекції, читайте в статті на estet-portal.com


 • Небезпека застосування продуктів ГК для проведення контурної корекції,
 • Клінічні дослідження філерів для проведення контурної корекції,
 • Технічні особливості застосування біорозкладаних філерів для проведення контурної корекції.

  Технологія виробництва гіалуронової кислоти передбачає створення додаткових зв’язків в молекулах кислоти, що робить її більш стійкою і допомагає залишатися в тканинах довше в порівнянні з багатьма аналогічними препаратами.

  Препарати гіалуронової кислоти для контурної корекції обличчя виробляються шляхом мікробного синтезу, далі відбувається процес зшивання, тобто створення поперечних зшивок між ділянками гіалуронової кислоти – так звана стабілізація. Щільність поперечних зшивок впливає на основні властивості отриманих гелів: ступінь набухання, механічну щільність і еластичність, проникність, дифузні характеристики.

  Залежно від ступеня стабілізації отримують гелі гіалуронової кислоти різної в’язкості, які призначені для корекції різних естетичних проблем: менш стабілізовані – для усунення тонких і середніх зморшок або біоревіталізації, більш в’язкі – для поповнення втраченого об”єму.

  Продукти для контурної корекції, які піддавалися процесу зшивання, мають високу стійкість до розкладанню, що забезпечує тривалий клінічний результат при їх введенні в шкіру. Оскільки всі зшиваючі агенти мають певну токсичністю, їх присутність в готовому препараті повинна строго обмежуватися. На даному етапі важко оцінити подальші результати багаторазових і настільки популярних процедур ін’єкції гіалуронової кислоти, але вчені-хіміки давно поставили перед собою завдання – відкриття та вивчення біосумісного і біорозкладаного продукту для потреб в області естетичної медицини.

  5 років тому, компанія Advanced Aesthetic Technologies, представила дермальні філери Algeness на основі агарози.

  Поява Algeness – це результат десяти років наукових досліджень і клінічних випробувань, які проводилися в США, Італії та Данії.

  Препарат визнаний повністю біосумісним і безпечним для людини.

  У складі препаратів Algeness – агароза низької щільності і стерильний фізрозчин. Algeness, за своїми реологічними властивостями – гідроколоїд, тобто стабільний гідрогель, що володіє тривимірною структурою, що дозволяє з успіхом застосовувати даний продукт для проведення контурної корекції, так як це забезпечує щільність, когезивність і пластичність матеріалу.

  Технічні особливості застосування, а також реологічні властивості і параметри біосумісності філерів ALGENESS для проведення контурної корекції, включають наступні параметри:

 • Відсутність алергічних реакцій організму на препарат, підходить для чутливої ​​шкіри,
 • Здатність біологічно руйнуватися – повністю проходить ферментативне розщеплення в тканинах, включаючи ретикулярну систему печінки і селезінки,
 • Виключаються будь-які ускладнення і міграція речовини
 • Дозволяє домогтися видимого ефекту контурної корекції за короткий проміжок часу, так як відсутня фаза додаткової гідратації тканин, як при використанні препаратів гіалуронової кислоти.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята

Дякуємо!
Ваша заявка прийнята

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Закрити