НИТКИ SPRING THREAD: ПРОЛОНГУЄМО МОЛОДІСТЬ

НИТКИ SPRING THREAD: ПРОЛОНГУЄМО МОЛОДІСТЬ

05 Серпня

Намагання експертів beauty-індустрії модернізувати перевірені часом, відмінно зарекомендувавші себе методики, не просто рухає естетичну медицину вперед. Воно дає імпульс до появи на ринку брендів, які піднімають технології омолодження на новий, революційно високий рівень.

Саме таким став бренд Spring Thread, створений фахівцями французьких лабораторій 1st SurgiConcept в 2007 році, -доктором медицини, інженером з біомеханіки Жаном Фрісмандом (25 років роботи у виробництві хірургічних імплантатів) і генеральним директором компанії Домініком Малар. Почалася історія бренду з того, що технологи компанії поставили собі за мету розширити можливості лігатурних технологій, тобто нехірургічної підтяжки різних зон за допомогою спеціальних ниток.

Фахівцями був удосконалений головний інструмент корекції – самі нитки, з тим, щоб домагатися більш вираженого і пролонгованої естетичного ефекту. Для цього було вирішено відмовитися від поліпропілену, що застосовується зазвичай для їх виготовлення. Його замінили поліефірним волокном, поміщеним в спеціальну силіконову оболонку. Це дозволило отримати продукт максимальної міцності і еластичності, тобто створити нитки, які не рвуться і не втрачають згодом своїх підтримують властивостей. Нові матеріали, зрозуміло, пройшли сувору перевірку на безпеку. Вона показала, що нитки Spring Thread повністю біосумісні з організмом людини, що виключає ризик відторгнення чи інших негативних реакцій.

Є у ниток Spring Thread ще одна особливість: на кожному сантиметрі нитки розташовано по 24 мініатюрних зубця. Вони дозволяють нитці закріпитися в тканинах і сформувати надійний підтримуючий каркас. Ця конструктивна особливість забезпечує ультра міцну фіксацію, а значить більш тривалий результат підтяжки. Причому, набагато більш виражений і стійкий, ніж той, на який дають підстави сподіватися конкуруючі аналоги: у інших ниток такі «власники» теж є, але їх набагато менше – всього по 5 на сантиметр.

Сьогодні в асортименті Spring Thread представлені нитки різної довжини для проведення лігатурної корекції обличчя і тіла, спеціальні голки і затискачі, словом, все необхідне, щоб вирішити найрізноманітніші естетичні проблеми:


  • скорегувати вікові зміни;
  • зробити менш помітними анатомічні дефекти, в тому числі природну асиметрію;
  • усунути гравітаційний птоз, пов’язаний зі зниженням еластичності тканин;
  • зменшити вираженість носогубних складок, змоделювати щочно-скулову область, прибрати друге підборіддя.

Дякуємо! Ваша заявка прийнята

Дякуємо!
Ваша заявка прийнята

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Закрити