Magic Beauty, Mentor і хірург Ігор Мотузюк подарували красу

Magic Beauty, Mentor і хірург Ігор Мотузюк подарували красу

16 Лютого

Magic Beauty – дистриб’ютор імплантатів MENTOR, і хірург Ігор Мотузюк подарували операцію по відновленню грудей жінці, яка перенесла рак.

Онкологія – це найстрашніша і найбільш поширена хвороба нашого століття. Багато людей стикаються з цією страшною проблемою, особливо жінки, які схильні до захворювання на рак грудей. У цій непередбачуваній ситуації виникає бажання не тільки стати знову здоровою, але і повернути собі красу, здатність радіти життю і залишатися жіночною завжди.

Компанія Magic Beauty, як офіційний дистриб’ютор грудних імплантатів Mentor в Україні, відгукнулася на історію Наталії Рябко, якій потрібно було терміново проводити операцію.

49-річна вчителька музичного мистецтва півроку тому виявила «новоутворення» в грудях, але не звертала на нього уваги, оскільки воно її не турбувало. Колись їй поставили діагноз «дифузно – фіброзна мастопатія», але це не дуже її насторожило.

12 січня 2020 року Наталя знову пройшла плановий огляд і УЗД молочних залоз. На превеликий жаль, у Наталії був запідозрений рак правої молочної залози. Після мамографії їй провели трепан-біопсію і діагноз був 100% підтверджений. З усіма результатами обстежень пацієнтка звернулася до онко-хірурга Мотузюка Ігоря Миколайовича, для оперативної допомоги!

10 лютого спільними зусиллями компанії Magic Beauty і лікара-онколога, хірурга вищої категорії Ігоря Мотузюка була проведена благодійна операція по підшкірній мастектомії з біопсією сигнальних лімфатичних вузлів справа, з одномоментною реконструкцією грудної залози імплантатом Mentor в клініці Endostep. Клініка Endostep змогла на найвищому рівні забезпечити всі умови для проведення операції, якісне медичне обслуговування і необхідний реабілітаційний період в затишному стаціонарі.

Благодійна акція відбулася до Дня боротьби з онкологічними захворюваннями, який відзначали 4 лютого у усьому світі.

Компанія MENTOR® від Johnson & Johnson – всесвітньо відомий виробник імплантів грудей і виробів медичного призначення. Історія MENTOR починається в 1969 році. В даний час анатомічні та круглі імпланти – основна продукція компанії, яка поставляється більш ніж у 80 країнах по всьому світу. MENTOR по праву займає лідируючі позиції серед виробників грудних імплантатів і завжди стоїть на сторожі жіночого здоров’я!

«Я безмежно вдячна керівництву компанії Magic Beauty і прекрасному лікарю Ігорю Миколайовичу Мотузюку за підтримку в настільки складній ситуації, за те, що подарували мені здоров’я і повернули красу грудей, а відповідно впевненість в собі і смак до життя! Бажаю вам процвітання! » – з неприхованою вдячністю говорить Наталія Рябко.

Шановні жінки, просимо вас бути уважними до свого здоров’я, вчасно проходити обстеження і з великою увагою ставиться до себе. Адже вчасно виявлена ​​хвороба – це запорука ефективного та своєчасного лікування. А ми завжди підтримаємо вас на шляху до краси і повноцінного життя!

З великим трепетом чекаємо якнайшвидшого одужання Наталії та щасливого фіналу цієї непростої історії!

Дякуємо! Ваша заявка прийнята

Дякуємо!
Ваша заявка прийнята

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Закрити