Magic Beauty дякує всім лікарям, які борються з раком молочної залози та його наслідками!

Magic Beauty дякує всім лікарям, які борються з раком молочної залози та його наслідками!

20 Жовтня

Жовтень – місяць боротьби з раком молочної залози.

Більш ніж 10 років тому рак грудей вийшов на перше місце серед всіх онкологічних захворювань, і з тих під утримує це сумне лідерство.

За статистикою, щодня кожна восьма жінка в Україні дізнається про те, що вона хвора на рак молочної залози.

Виживають лише 50% жінок з таким діагнозом. Для порівняння, в країнах Європи цей показник в середньому дорівнює 84%.

Колектив компанії Magic Beauty дякує всім мамологам, хірургам, онкологам і пластичним хірургам, які роблять все можливе, щоб вчасно діагностувати таке страшне захворювання як рак молочної залози, призначити правильне і ефективне лікування, при необхідності успішно і максимально малотравматично провести операцію або зробити реконструкцію грудей.

На жаль, ця хвороба не вибирає, а вражає як бідних, так і багатих, зовсім ще молоденьких дівчат і жінок похилого віку. Всі вони хочуть не просто жити, а жити якісно, ​​красиво, повноцінно! Ви, дорогі лікарі, допомагаєте всім цим жінкам, підтримуєте і надихаєте прикладами успішних видужань! Ви всі – справжні професіонали своєї справи, вам часто доводиться бути психологом, наставником і другом для настільки вразливих в своїй хворобі жінок. Дякуємо вам за вашу працю і людяність!

Також ми закликаємо всіх наших пацієнток, існуючих і майбутніх: приділяйте вашим грудям належну увагу, робіть самообстеження, УЗД молочних залоз і мамографію, адже здоров’я грудей – запорука їх краси!

Magic Beauty завжди на сторожі краси та здоров’я!

Дякуємо! Ваша заявка прийнята

Дякуємо!
Ваша заявка прийнята

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Закрити