Logo Algeness

Algeness – дермальний наповнювач, який є кульмінацією 10-ти років наукових і клінічних досліджень. 100% натуральний і біодеградуючий, Algeness® є першим у своєму роді і призначений для всіх пацієнтів, які звертаються за високою якістю, антиалергенний, безпечний.

Перейти до каталогу
Натуральний і безпечний, Algeness не містить синтетичних хімічних речовин (BBDE)

Натуральний і безпечний, Algeness не містить синтетичних хімічних речовин (BBDE)

Результат до 12 місяців. За даними клінічних досліджень

Результат до 12 місяців. За даними клінічних досліджень

Гіпоалергенний. Algeness забезпечує відмінну переносимість і біосумісність

Гіпоалергенний. Algeness забезпечує відмінну переносимість і біосумісність

Моментальний об

Моментальний об"єм. На відміну від гілауронових філерів, ефект видно відразу

Молекулярні та біофізичні властивості Algeness роблять його проривом в технології ін’єкційних дермальних наповнювачыв. Це біоматеріал, що складається з очищеного агарозного гелю (полісахариду), отриманого в результаті запатентованого виробничого процесу. Algeness – це перший в Україні 100% натуральний, біосумісний і біорозкладаний наповнювач, який не містить шкідливих хімічних речовин.

Зони застосування дермальних наповнювачыв Algeness:

Навколо очей

Деформація периорбітальної зони характерна сильною зміною шкіри навколо очей тим, що виглядає як зміна кольору шкіри. М мішковата шкіра нижньої повіки є результатом слабкості шкіри і м’язової тканини. Algeness® – це природне рішення для виправлення деформації відривного жолобу з швидким часом відновлення і дуже обмеженим відновленням. Algeness® LD 1% забезпечує безпечне, ефективне і негайне рішення.

Контур і лінія підборіддя, вилиці

Algeness підходить для пацієнтів, які хочуть змінити лінію підборіддя або збалансувати його форму щодо іншої частини обличчя. Традиційним «рішенням» була б операція з часом відновлення до 6 тижнів. Поліпшення підборіддя можна легко здійснити за допомогою ін’єкційного імплантату Algeness®, уникаючи непотрібних операцій і отримуючи вигоду від негайних результатів.
 

Скули

Зміни у втраті обсягу і пружності форми обличчя варіюються в залежності від стану резорбції кістки пацієнта, віку і якості м’яких тканин. Algeness® – це натуральне рішення для відновлення втрати обсягу з обмеженим набряком і простоєм. Ін’єкція Algeness на виличну поверхню кістки і в глибокі шари гіподерми збільшує обсяг середньої частини обличчя і покращує форму скул.
& Nbsp;

Носогубні складки

Носогубна складка шкіри може стати дуже вираженою, викликаючи естетичні проблеми у деяких жінок і чоловіків. Algeness® – це природне рішення для корекції цих ліній на бічній поверхні носа з дуже обмеженим запаленням і швидким одужанням.

Корекція носа

Ринопластика входить в 5 найпопулярніших процедур пластичної хірургії в світі. Як і будь-яка хірургічна процедура, є деякий біль, пов’язаний з нею, і досить тривалий час відновлення, яке може варіюватися від 3 до 12 тижнів. Корекція носа ін’єкційним Філер Algeness® забезпечує безпечний, ефективний і негайний результат.

Algeness повністю біосумісний з людським організмом

Algeness не містить зшитих синтетичних хімікатів (BBDE або PEG), які є в філерах з гіалуроновою кислотою (HA), і, таким чином, є на 100% натуральним.

Молекулярні та біофізичні властивості Algeness® роблять його проривом в технології ін’єкції наповнювача. Вперше в історії естетичної медицини 100% натуральний, який розкладається мікроорганізмами дермальний наповнювач доступний на ринку естетичної медицини.

Algeness повністю біосумісний з людським організмом

Фото результатів

Результати застосування дермальних наповнювачів Algeness

Хочете придбати?

Зв'яжіться з нами або заповніть форму зворотного зв'язку

Невірний формат. Можливо, ви допустили помилку в коді оператора. Будь ласка, спробуйте ще раз

Наші контакти

Телефон

(044) 332 5777
Ваш персональний менеджер

Ваш персональний менеджер

  • Допоможе визначитися з продукцією
  • Розповість про особливості і застосування продукту
  • Зробить Вам персональну пропозицію
Дякуємо! Ваша заявка прийнята

Дякуємо!
Ваша заявка прийнята

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Закрити